signováno nečitelně - Rybáři u horského jezera

Olej na plátně, 68x105 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

signováno nečitelně
79008. Rybáři u horského jezera
Dražba ukončena:29.06.2022 23:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč