signováno nečitelně - Rybáři u řeky

Olej na desce, 15x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1885. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 41 cm

signováno nečitelně
83927. Rybáři u řeky
Dražba ukončena:29.09.2022 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč