signováno nečitelně - Rybářské lodě na moři

Olej na plátně, 42x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signováno nečitelně
69714. Rybářské lodě na moři
Dražba ukončena:28.11.2021 21:14:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč