signováno nečitelně - Slévači

Olej na plátně, 50x55 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

signováno nečitelně
31125. Slévači
Dražba ukončena:25.04.2019 19:16:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč