Signováno nečitelně - Soubor 2 prací - Z pařížské scény

Olej na plátně, olej na dřevě, 23x15 cm a 21x15 cm. Oba signovány nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
305580. Soubor 2 prací - Z pařížské scény
Dražba ukončena:17.07.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč