Signováno nečitelně - Stará žena

Olej na plátně, 65x59 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

Signováno nečitelně
101925. Stará žena
Dražba ukončena:17.09.2023 21:13:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč