signováno nečitelně - Usedlost u jezera

Olej na plátně, 69x106 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
29494. Usedlost u jezera
Dražba ukončena:27.03.2019 19:06:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč