signováno nečitelně - V hudebním salónku

Olej na plátně, 50x62 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
70269. V hudebním salónku
Dražba ukončena:16.12.2021 23:36:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč