Signováno nečitelně - V týnském kostele

Olej na kartonu, 74x53 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

Signováno nečitelně
115277. V týnském kostele
Dražba ukončena:05.05.2024 20:23:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč