signováno nečitelně - Vašíčkův mlýn, Horňácko

Olej na plátně, 66 x 72 cm, signováno autorsky vlevo dole, datováno 1935, rámováno v původním autorském uměleckém rámu.
Předkládané dílo dokumentuje dnes již zaniklé mlýny na Horňácku, z něhož zůstalo jen pár staveb v oblasti horňácké obce Suchov – mlýny.
Obraz pochází z vysoce kvalitní umělecké sbírky Moravského Slovácka se zaměřením na Horňácko. Reprezentativní dílo zachycující dnes již zaniklé mlýny, dříve hojně využívané na Horňácku. Dílo naprosto mistrně malířsky zvládnuté s propojením palety barev dotvářející poklidnou zimní scenérii v oblasti Bílých Karpat.

signováno nečitelně
56670. Vašíčkův mlýn, Horňácko
Dražba ukončena:04.03.2021 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč