signováno nečitelně - Veselí na ledě - Kvalitní ručně řezaný rám

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Variace na holandského mistra 17. století.

Nejdelší strana: 87 cm

signováno nečitelně
114475. Veselí na ledě - Kvalitní ručně řezaný rám
Dražba ukončena:14.04.2024 20:18:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč