signováno nečitelně - Zátiší s houslemi, květinou a ovocem

Olej na plátně, 56x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308721. Zátiší s houslemi, květinou a ovocem
Dražba ukončena:22.05.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč