signováno nečitelně - Zátiší s ovocem a květinou

Olej na plátně, 57x54 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
29922. Zátiší s ovocem a květinou
Dražba ukončena:28.03.2019 21:48:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč