signováno nečitelně - Žena u chalupy

Olej na kartonu, 40x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malba profesionálně vyčištěna.

signováno nečitelně
306958. Žena u chalupy
Dražba ukončena:14.12.2020 21:14:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč