signováno Schiller - Koupání

Olej na plátně, 46x55 cm, signováno vlevo dole Schiller, rám.

signováno Schiller
14922. Koupání
Dražba ukončena:30.11.2017 20:57:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč