signováno Wagner - Rosenzeit

Porcelán, ruční malba. Průměr 24 cm. Malba signována Wagner. Značeno, některá z manufaktur v okolí Karlových Varů kolem roku 1900.

Pozn.: Mírně poškozeno.

signováno Wagner
305194. Rosenzeit
Dražba ukončena:14.06.2020 20:32:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč