signováno Záhonyi Géza - Koupání

Olej na plátně, 60x80 cm, sigováno vpravo dole Záhonyi G., rám.

Pozn.: Vzadu štítek. Rám mírně poškozen.

signováno Záhonyi Géza
8891. Koupání
Dražba ukončena:30.03.2017 19:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč