Šimek - Výhled na Trosky

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole Šimek. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

94228. Výhled na Trosky
Dražba ukončena:30.04.2023 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč