Jaromír Skřivánek - Bárky

Kombinovaná technika na plátně, 75x90 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1960.

652. Bárky
Dražba ukončena:27.11.2013 10:41:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč