současný perský umělec žijící v Berlíně - Mozaika VELKÝ FORMÁT

Kvaš na plátně, 95x85 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

současný perský umělec žijící v Berlíně
46447. Mozaika VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 19:53:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč