Stanislav  Podhrázký - U potoka

Akvarel, 31x39 cm.Signováno vlevo dole Podhrázký 1950. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2.050.000 Kč.

300129. U potoka
Dražba ukončena:19.08.2019 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč