Olej na překližce, 25x33 cm. Signováno vpravo dole St. Doležal 1935. Rám, sklo.
Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1886 – 1945
Malíř, restaurátor. Studoval u profesorů Ženíška a Hynaise. Původně figuralista, později krajinář, známý svým bohémských životem.