Stanislav Hudeček - Les v zimě

Olej na plátně, 45x66 cm. Signováno vlevo dole Hudeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

46257. Les v zimě
Dražba ukončena:24.06.2020 20:39:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč