Stanislav Menšík - Biblický motiv

Akvarel, 37x51 cm, signováno dole uprostřed St. Menšík, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1970
Malíř, grafik. Studoval soukromě u Alfonse Muchy. Začínal jako malíř historických a biblických motivů a realistických obrazů ze života. Později maloval zátiší, kytice a především krajinu – Jeseníky a Olomoucko. Od r. 1938 pořádal téměř každoročně výstavy ve svém ateliéru na Kopečku u Olomouce. Jeho práce jsou zastoupeny v Muzeu umění v Olomouci, MG v Brně, GVU Kroměříž a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

12352. Biblický motiv
Dražba ukončena:20.09.2017 20:24:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč