Stanislav Sucharda - Vrba

Litina, 61x16 cm. Značeno Sucharda.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1866, Nová Paka - 1916, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

48754. Vrba
Dražba ukončena:27.08.2020 21:59:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč