Stanislav Sucharda - Vrba

Litina, 58x14 cm. Signováno Sucharda.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866, Nová Paka - 1916, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

64362. Vrba
Dražba ukončena:15.09.2021 22:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč