Stanislav Sucharda - Vrba z Kytice

Litina, 60x16 cm. Signováno Sucharda. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866, Nová Paka - 1916, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

55551. Vrba z Kytice
Dražba ukončena:03.03.2021 21:32:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč