Stefan Milkov - Krajina s jezdcem

Litografie, 47x41 cm, signováno vpravo dole Milkov, rám, zaskleno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1955
Sochař, designér a hudebník s bulharskými kořeny. Studoval na SUPŠ v Uherském Hradišti a sochařství na VŠUP v Praze. Je spoluzakladatelem skupiny Tvrdohlaví, člen Nové skupiny a skupiny Česká alternativa. Pracuje se dřevem, kovem i pálenou hlínou. Námětově čerpá především z křesťanské ikonografie a pohanských mytologií. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, GHMP, Ministerstva kultury, Vrije Hagen-school v Holandsku a jinde.

12356. Krajina s jezdcem
Dražba ukončena:20.09.2017 20:28:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 300 Kč