Štefan Prukner - Soubor 2 prací: Pochod básnikov

Oleje na plátněch, 12x16 cm a 19x8 cm. Signovány vpravo dole Prukner, 1x datováno 97. 1x rám, 1x nerámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 - 2011
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

Štefan Prukner
31139. Soubor 2 prací: Pochod básnikov
Dražba ukončena:25.04.2019 18:45:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč