Pravoslava Stefanová - Omiš - Jugoslávie

Olej na sololitu, 45x61 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Vzadu štítek s popisem z Díla.

1901, Sofie
Studovala na Akademii výtvarného umění v Sofii a na AVU v Praze. Malířka, vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň.

1116. Omiš - Jugoslávie
Dražba ukončena:02.06.2014 19:51:01
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč