Střední Evropa 1. pol. 19. stol. - Mladý muž

Miniatura, 9x7 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 19. stol.
25775. Mladý muž
Dražba ukončena:12.12.2018 21:38:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč