Střední Evropa 19. stol. - Kristus nese kříž

Olej na plátně, 33x27 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Střední Evropa 19. stol.
64142. Kristus nese kříž
Dražba ukončena:08.09.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 14.08.2021 16:22:48 5807