Olej na plátně, 63x48 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Restaurováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.