Střední Evropa 19. stol. - sv. Florián

Dřevo, řezba, délka 35 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
114032. sv. Florián
Dražba ukončena:07.04.2024 21:21:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč