Střední Evropa 19. stol. - Pieta

Dřevo, lidové řezba, výška 49 cm.

Pozn.: Kdysi restaurováno.

Střední Evropa 19. stol.
106422. Pieta
Dražba ukončena:03.12.2023 20:39:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč