střední Evropa 20. stol. - Holandské městečko

Olej na dřevě, 20x25 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Odborně vyčištěno.

střední Evropa 20. stol.
305508. Holandské městečko
Dražba ukončena:09.07.2020 20:20:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč