střední Evropa 20. stol. - Lenin

Bronz, celková výška 47 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

střední Evropa 20. stol.
305193. Lenin
Dražba ukončena:13.06.2020 20:22:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč