Střední Evropa konec 18. stol. - Veraikon

Tempera na dřevěné desce, 34x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 51 cm

Střední Evropa konec 18. stol.
113896. Veraikon
Dražba ukončena:07.04.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč