střední Evropa poč. 20. století - Vázička

Hořečnaté sklo,zlaceno. Florální motiv s centrálním vyobrazením hudebních nástrojů. Výška 15,5 cm. Neznačeno.

střední Evropa poč. 20. století
85617. Vázička
Dražba ukončena:16.11.2022 21:40:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč