střední Evropa počátek 19. století. - P. Maria Pasovská

Olej na plátně, 78x60 Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 85 cm

střední Evropa počátek 19. století.
82346. P. Maria Pasovská
Dražba ukončena:31.08.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč