Střední Evropa počátek 20. století - Panna Marie s Ježíškem - polopostava

Olej na plátně, 70x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Střední Evropa počátek 20. století
84842. Panna Marie s Ježíškem - polopostava
Dražba ukončena:09.10.2022 20:28:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč