MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 26 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
115255. Muzikant
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
8869
2 000 Kč
limit (05.05.2024 20:14:19)
1509
2 000 Kč
8869
1 900 Kč
limit (05.05.2024 20:14:05)
1509
1 800 Kč
8869
1 700 Kč
limit (05.05.2024 20:12:32)
1509
1 600 Kč
8869
1 500 Kč
limit (05.05.2024 20:10:25)
1509
1 400 Kč
8869
1 300 Kč
15060
1 200 Kč
1509
1 100 Kč
793
1 000 Kč
6680
900 Kč
793
800 Kč
15060
700 Kč
793
600 Kč
14120
500 Kč
1509