středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Jelen a lovci v krajině

Olej na překližce, 19x34 cm Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
81218. Jelen a lovci v krajině
Dražba ukončena:28.07.2022 20:09:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč