středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Romantická krajina s vodním hradem

Olej na plátně, 34x46 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: V minulosti restaurováno - nažehleno na druhotné plátno.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
10628. Romantická krajina s vodním hradem
Dražba ukončena:31.05.2017 21:53:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč