středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Na pláži

Kresba, 43x30 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
6566. Na pláži
Dražba ukončena:01.12.2016 18:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč