středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Dušičky

Olej na překližce, 40x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 50 cm

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
73202. Dušičky
Dražba ukončena:13.02.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč