středoevropský malíř 19. stol. - Přepadení

Olej na dřevě, 37x46 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 19. stol.
6420. Přepadení
Dražba ukončena:30.11.2016 19:49:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč