středoevropský malíř 19. století - Karlův Týn

Olej na plátně, 47x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 75 cm

středoevropský malíř 19. století
83650. Karlův Týn
Dražba ukončena:11.09.2022 20:44:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč