středoevropský malíř 19. století - Panovník na koni

Olej na plátně, 62x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

středoevropský malíř 19. století
60912. Panovník na koni
Dražba ukončena:01.07.2021 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč