středoevropský malíř 19. století - Portrét muže s doutníkem

Olej na plátně, 32x23 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 37 cm

vydraženo top
středoevropský malíř 19. století
82820. Portrét muže s doutníkem
Dražba ukončena:14.08.2022 20:03:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč